nieruchomości w Warszawie, oferta

nieruchomości w Warszawie, oferta

Poszukuje tanich mieszkań w Warszawie. Jest jakaś strona internetowa gdzie takie ogłoszenia mogę znaleźć? Polecacie coś?

Menene

Posty: 3

 
Jest sporo ofert mieszkań na sprzedaż w Warszawie. Trzeba tylko dokładnie się zagłębić we wszystko. Odnajdziecie wówczas idealne ceny, lokalizacje i warunki. Bez wątpienia cena dobra jak na warszawskie warunki. Nie ma się, co spodziewać, że ceny będą niezwykle niskie.

TomekK

Posty: 3

 
Sprzedawałem mieszkanie w Warszawie i klientów miałem praktycznie od razu. Wcale nie miałem niskiej cenę. Lokalizacja była super metro blisko, szkoły i sklepy też. Tego właśnie szukają ludzie. Dzisiaj liczy się komfort i czas, dlatego bardzo duże znaczenie ma to gdzie takie mieszkanie się znajduje. Wtedy ludzie zapłacą za nie więcej.

Grabow12

Posty: 4

 
W Warszawie ceny są wysokie. Trzeba się z tym liczyć. Szanse na zrobienie kariery są większe i to właśnie przekłada się na wysokie ceny nieruchomości. Trzeba się zastanowić czy to właśnie jest miejsce i rozwiązanie dla nas.

56_@qwer

Posty: 10

 
Duży wybór mieszkań w Warszawie mają tutaj http://www.tradebest.pl. strona zawiera zdjęcia i dokładne opisy. Korzystam zawsze z ich oferty, jeśli czegoś szukam.

Tomcio

Posty: 6

 
Trzeba bardzo lubić spore zakorkowane i hałaśliwe miasta żeby chcieć tam mieszkać. Sam wole mieszkać poza miastem, a do miasta dojeżdżać jedynie do pracy.

Totek

Posty: 25

 
Interesowałem się nieruchomościami w Warszawie i ceny są wysokie. Można też znaleźć coś w dobrej cenie, ale trzeba się liczyć z tym, że do metra będzie daleko. Niestety trzeba zrezygnować z czegoś, jeśli zależy nam na tym, aby cena była bardzo atrakcyjna.

Wygodniś22

Posty: 15

 
Jest wiele ofert mieszkań na sprzedaż w Warszawie. Trzeba tylko dokładnie się zagłębić we wszystko. Znajdziecie wtedy dobre ceny, lokalizacje i warunki. Oczywiście cena dobra jak na warszawskie warunki. Nie ma się, co spodziewać, że ceny będą bardzo niskie.

fertuś

Posty: 7

 
Okazje zawsze się trafiają. Tylko, iż na okazuje najczęściej polują biura nieruchomości. Trzeba być naprawdę niezmiernie szybkim żeby można było odnaleźć tanie mieszkanie czy różne nieruchomości. Trzeba mieć na to dużo czasu i sprawdzać oferty w internecie. Sam osobiście aż tak dużą ilością czasu na nieszczęście nie dysponuje.

45-0000

Posty: 10

 
Warszawa zawsze miała bardzo kosztowne mieszkania. Nawet przed tym jak ceny mocno wzrosły to tanio tam nie było. Zarobki w stolicy w tamtych czasach były kilkukrotnie lepsze niż w innych regionach kraju. Tak to wyglądało.

setka33

Posty: 6