Proszę o pomoc odnośnie pizzerii w Ostrowcu ?

Proszę o pomoc odnośnie pizzerii w Ostrowcu ?

Mam nadzieję, że polecicie jakąś pizzę z Ostrowca. Ostatni nieźle się nacięliśmy na surowego placka.

DIOBELL

Posty: 17

 
Bardzo spodobała mi się ostatnio tania pizzeria w Ostrowcu http://www.mobilnapizza.pl. Ceny nie powalają na kolana, w lokalu jest miła atmosfera. A jeśli chodzi o dostawę to jest szybko i zawsze ok.

masz-333

Posty: 16

 
Lubię burgery, ale tylko w wydaniu pizzerii w Ostrowcu. Oni rzeczywiście znają się na rzeczy. Nie lubię chemii w pierwszym wydaniu, a tu owszem jest kalorycznie, bo jakby mogło być inaczej, ale świeżo.

sooya

Posty: 20

 
Nie niesłychanie orientuję się, jak sprawa wygląda z dostawą pizzy w Ostrowcu, albowiem wolę iść do lokalu, żeby zjeść coś ciepłego niż narzekać na forum. Pozdrawiam.

saradonin

Posty: 12

 
Nie oszukujmy się. Odkąd powstała u nas mobilna pizzeria, nie mamy już kłopotów naszymi wieczorami, gdy po prostu chce nam się zjeść porządnej pizzy w Ostrowcu. Poza tym nie trzeba czekać tak długo, jak ma to miejsce gdzie indziej. Cennik mają spoko, korzystam z ich usług dla mojego wciąż wygłodniałego żołądka.

agapod17

Posty: 23

 
Jak pytacie o burgera w Ostrowcu, to polecam mobilną pizzerię. Fenomenalnie dobry. W zasadzie nic mu nie brakuje. Jestem zachwycony tym smaczkiem. Poleciłem kumplom i poszliśmy do nich w piątek, oczy wychodziły im z orbit i chcieli jeszcze.

proster5

Posty: 17

 
ie jem często takich przysmaków, ale burger w tej pizzerii w Ostrowcu jest rzeczywiście całkiem całkiem. Świeżo przygotowany, z chrupiącą bułeczką. Mniam, mniam. Warto też chodzić do nich na pizzę, pyszne ciasto i dobra cena.

esdoen1

Posty: 19