pizzeria bydgoszcz, opinie

pizzeria bydgoszcz, opinie

Gdzie zamawiacie pizzę? Od jakiegoś czasu nie jestem już zadowolona z lokalu, któremu dawałam zarabiać :) Może polecacie jakąś nową lub starą pizzerię w Bydgoszczy, o której nie wiem?

Piotr_21

Posty: 6

 
Mało jest pizzerii w Bydgoszczy, które działają długo, czyli po północy. Jakoś nigdy tak późno nie zamawiałam jedzenia do domu, niemniej jednak zawsze może być konieczność :) W ramach tego pierwszego razu, czyli maksymalnego głodu późno w nocy też chętnie się dowiem, gdzie można zamówić jedzonko do domu, a w szczególności pyszną pizzę.

Dosti

Posty: 7

 
No właśnie, a jakie dokładnie ciasto preferujecie? Grube czy cienkie? Kiedyś lubiłam puchatą pizzę, ale odkąd zjadłam w Bydgoszczy cienkiego placka wprost zakochałam się w takim właśnie spodzie. No i oczywiście w stylu wegetariańskim.

Fanatyk

Posty: 8

 
Ja też nie gustuję w jednym konkretnym lokalu. Lubię odwiedzać różne restauracje :) Natomiast jak daniem głównym ma być pizza, to koniecznie idę do pizzerii w Bydgoszczy. Nie zamawiam do domu i nie chodzę po fast foodach :D Najbardziej smakuje mi pizza z kaparami.

woytazo

Posty: 17

 
Nie smakują mi pizze, które przygotowywane są w restauracjach. Najlepsze robione są przez pizzerię. Jadłem kilka razy w Bydgoszczy pizzę, o której nie chcę wspominać, bo do pizzy było jej daleko. A tak ogólnie to lubię pizze z mięsem. Fajnie smakuje pizza z kiełbasą lub boczkiem. Dopiero od niedawna przekonałem się o tym, jaka jest smaczna.

TomekK 

Posty: 6

 
Nie smakują mi pizze, które przygotowywane są w restauracjach. Najlepsze robione są poprzez pizzerię. Jadłem kilka razy w Bydgoszczy pizzę, o której nie chcę wspominać, bowiem do pizzy było jej daleko. A tak ogólnie to lubię pizze z mięsem. Fajnie smakuje pizza z kiełbasą lub boczkiem. Dopiero od niedawna przekonałem się o tym, która jest smaczna.

bialeiczar

Posty: 7

 
Od dłuższego czasu pizzę zamawiam tutaj www.piratto.pl. To według mnie najlepszy lokal w Bydgoszczy, gdzie mają bardzo ciekawe menu również inne potrawy oprócz pizzy. Pizzeria jest czynna długo i bez różnicy na to, czy to niedziela czy święta. Sporo moich znajomych ma dobre zdanie o tym miejscu. Szczerze polecam.

HalskiPol

Posty: 12

 
Bardzo ciekawy temat, którego uprzednio nigdzie nie odszukałam. Jestem w mieście dopiero od niedawna i nie mam doświadczenia z wieloma restauracjami. Też dowiedziałabym się chętnie, gdzie można zamówić smaczną pizzę w Bydgoszczy. Lubię chrupiącą i koniecznie dużą :D

Dezmok56

Posty: 9

 
Bardzo dobrze, że wątek porządnej pizzy w Bydgoszczy został podjęty :) Chwalę temat, bo sama jestem zainteresowana jakimś fajnym lokalem, gdzie można posiedzieć i zjeść smacznego chrupiącego placka.

ignacyy

Posty: 8

 
Nie jadłam pizzy z kaparami, ale ogólnie lubię wegetariańskie. Nie niezwykle pasuje mi mięso. Z tego, co widzę u nas w Bydgoszczy powstaje coraz więcej fajnych pizzerii. Pozdrawiam.

Kitas

Posty: 17