Pizza w Ostrowcu, szukam ??

Pizza w Ostrowcu, szukam ??

Witam serdecznie. Obecnie moim priorytetem jest znalezienie taniej pizzerii w Ostrowcu? Mieliście z taką kiedykolwiek styczność? Jak smakuje pizza, która jest dostępna w niezbyt wygórowanej cenie?

derbuss4

Posty: 10

 
Długo szukałem dobrej pizzy w Ostrowcu, aż w końcu trafiłem na to forum dyskusyjne, które rozwiało moje wszelkie wątpliwości w tym zakresie.

Teraz waham się pomiędzy dwoma lokalami, które mają u Was najwyższe notowania i zlokalizowane są w naszym mieście.

tadekw7

Posty: 22

 
Moim zdaniem pizza nie jest zbyt zdrowa, ale raz na jakiś czas można sobie naturalnie na nią pozwolić. Przede wszystkim, iż jedna pizzeria w Ostrowcu serwuje faktycznie niesłychanie porządne dania. Nie chcę być oskarżony o kryptoreklamę, a więc, jeśli macie takie życzenie to mogę podać wam namiary w prywatnej wiadomości.

gregcie@

Posty: 14

 
Do tej pory w życiu najsmaczniejszy burger w Ostrowcu udało mi się zjeść 2-3 lata temu. Niebawem przymierzam się do ponownego odwiedzenia tego samego lokalu, w którym mi go zaserwowano. Mam nadzieję, że jeszcze istnieje, bowiem inaczej się mocno rozczaruję :)

norca

Posty: 24

 
Miałem okazje odwiedzić kilka dni temu tanią pizzerię w Ostrowcu. Wyobraźcie sobie, które było moje zdziwienie, gdy za ogromną pizzę (w ofercie była jeszcze XXL) zapłaciłem zaledwie 20 pln, a we dwie osoby najedliśmy się do syta zostawiając jeszcze nieco pizzy. Nie spodziewałem się naprawdę tak pokaźnych rozmiarów pizzy za tą cenę.

saradonin

Posty: 15

 
Z mojego doświadczenia dodam, że powinniście zwracać spostrzeżenie na to, aby burger w Ostrowcu posiadał mięso, które jest w 100% wołowiną. To będzie także gwarancja smaku, jak i tego, iż Wasz posiłek będzie w pewnym stopniu zdrowy i naprawdę pożywny :)

Hrabusss

Posty: 17

 
Pizza w Ostrowcu, którą jadłem była faktycznie niezwykle w porządku. Wiele składników, a przede wszystkim sera i atrakcyjna cena, bo za pizzę 41 cm z serem, szynką i pieczarkami zapłaciłem tylko 19 zł. Wydaje mi się to dość konkurencyjną propozycją, gdy wziąć pod spostrzeżenie koszt takiej pizzy w innych, większych od Ostrowca miastach.

HalskiPol

Posty: 16

 
Najszybsza dostawa pizzy w Ostrowcu odbywa się w moim przypadku wtedy, gdy dokonuję zamówienia w http://www.mobilnapizza.pl. Niezwykle często wybieram zamówienie pizzy na wynos, a oni oferują mi dostawę bez żadnych kosztów, jeżeli pizza kosztuje minimum 20 pln. Dysponują niezwykle idealne sosy i promocje, które obowiązują także w dowozie.

erykk5

Posty: 16

 
Naprawdę byłem bardzo zadowolony, gdy dowiedziałem się, że w zdecydowanej większości wypadków dostawa pizzy w Ostrowcu jest w stu procentach darmowa. Jedynym warunkiem jest bardzo często przekroczenie określonej wartości zamówienia.

Minimum nie jest przesadnie duże, bowiem oscyluje w granicach 15-20 złotych.

Fanatyczek

Posty: 16

 
Nie rozumiem Waszych opinii na temat tego, że tania pizzeria w Ostrowcu niepotrzebnie musi być dobra. Osobiście byłem pozytywnie zaskoczony zarówno poziomem obsługi, jak i jakością pizzy w naprawdę tanim lokalu gastronomicznym. Polecam najpierw odwiedzić jakąś pizzerię, a dopiero potem ją ocenić :)

Gosienka54

Posty: 23