my cafe przepisy, szukam

my cafe przepisy, szukam

Jak zdobywać w my cafe prezenty, bo nie wiem? To znaczy wiem, że można, ale nie za bardzo wiem jak się za to wszystko zabrać?

hejjju

Posty: 1

 
Gier jest bardzo wiele, natomiast akurat my cafe darzę dużą sympatią. Od dawna gram w tę grę i wywołuje mi to dużo przyjemności, zatem chętnie polecam ją innym. Trzeba się niewątpliwie skupić, trzeba korzystać z poradników, natomiast z biegiem czasu takie granie jest o dużo łatwiejsze. Można uzyskiwać o dużo doskonalsze efekty własnej pracy.

irecki67

Posty: 8

 
Nie mam pojęcia czy są do my cafe kody, bo gram rzadko. To, co mam mi wystarcza także trzeba byłoby sprawdzić wszystko na stronie internetowej, która grę bardzo dokładnie opisuje. Wiem, że można tam znaleźć mnóstwo poradników i trików, dlatego każdy coś dla siebie znajdzie.

Kitas

Posty: 20

 
Próbowałem swoich sił w tej grze, ale nie za bardzo mi szło. Może, dlatego że nie mam zbyt wiele czasu. W mojej kawiarni jak w życiu trzeba mieć czas, aby można było wbijać nowe poziomy i rozwijać się na tle innych. Konkurencja jest duża i każdy przecież chciałby być najlepszy.

Agulinek

Posty: 25

 
W mojej kawiarni są przepisy różnego typu. Można je znaleźć na stronie internetowej https://my-cafe.pl, z której wielokrotnie korzystam. Jest to super miejsce, bowiem mamy tutaj wszystko, czego chcemy się dowiedzieć na temat tej gry.

Black_Riot

Posty: 3

 
Gra wygląda rzeczywiście ciekawie i chyba sprawdzę jak się w nią gra. Lubię tego typu symulacje, dlatego nie zaszkodzi żeby zbadać czy ta spełni moje oczekiwania.

Kitas

Posty: 3

 
Gram w my cafe od dawna i mam wysoki poziom. Żeby osiągnąć takie efekty trzeba na grze się niezmiernie dobrze znać i trzeba na granie poświęcić sporo czasu.

miko_poz

Posty: 2

 
Ta gra ma swoje wady i zalety. Trzeba się skupić na graniu i poświęcić dużo czasu, a wtedy na pewno pojawią się efekty, które nas zadowolą i zmotywują.

3czex

Posty: 23