kuchnie na wymiar na Śląsku, znacie ?

kuchnie na wymiar na Śląsku, znacie ?

Witam, wiecie może kto robi kuchnie na wymiar w Katowicach? Zależy mi na firmie, która jest doświadczona i profesjonalna. Najlepiej pasują mi terminy oczekiwania do 8 tygodni.

Pendrzec

Posty: 1

 
Z żona zdecydowlaiśmy się na kuchnie na wymiar w Katowicach i powiem wam, iż była to niesłychanie dobra decyzja. Sami wybieraliśmy, jakie szafki chcemy mieć i liczba szuflad. Kuchnia jest niesłychanie funkcjonalna i spełnia nasze potrzeby.

MBsmoke

Posty: 7

 
My ostatnio zdecydowaliśmy się na kuchnie na wymiar na Śląsku. Korzystaliśmy z usług tej firmy https://modnestol.pl/kuchnie-na-wymiar/ i jesteśmy naprawde bardzo zadowoleni. Projekt już mamy, jeszcze tydzień i będzie montaż. Nie mogę się doczekać.

alidoddo

Posty: 19

 
Powiem Ci, że bardzo dobrze robisz. My 3 lata temu robiliśmy remont i w ostatniej chwili podjęliśmy decyzję że będziemy robić kuchnie na wymiar w Katowicach. Blaty są na doskonałej wysokości, mam szafki i szuflady dopasowane do moich potrzeb. Jestem bardzo zadowolona.

Jasio234

Posty: 4

 
My remontując mieszkanie, również wykonywaliśmy kuchnie na wymiar w Katowicach. Robiliśmy w zabudowie piekarnik, lodówkę, pralkę i zmywarkę. Wszystko bardzo ładnie wygląda i się komponuje. Bardzo mam łatwy dostęp do tych urządzeń.

xxx_bob

Posty: 9

 
Nie słyszałem nigdy o porządnej firmie, która wykonuje kuchnie na wymiar na Śląsku. Musisz odnaleźć firmę, która jest blisko Twojego miejsca zamieszkania.

figo

Posty: 9