anonse towarzyskie, jaki portal ?

anonse towarzyskie, jaki portal ?

Potrzebuje portalu z ogłoszeniami towarzyskimi, natomiast takiego sprawdzonego i pewnego. Fotografie i generalnie ogłoszenia powinny być zweryfikowane. Co mi polecacie?

klakla09

Posty: 2

 
Korzystam od dawna z ogłoszeń towarzyskich ze strony https://samka.pl i jestem bardzo zadowolony. Dla mnie to najlepsze ogłoszenia w całym internecie.

Aniusiaaa1

Posty: 4

 
Nie ma jakoś odwagi żeby zadzwonić do pięknych kobiet, jakie widziałem w ogłoszeniu towarzyskim. Może kiedyś się zdecyduje, ale na razie na pewno nie ma na to szans.

AAA333

Posty: 10

 
Opinii zawsze jest wiele. Jednym się podoba, a innym nie. To zwykłe. Nie każdy ma wiele czasu na poszukiwanie swoich partnerek. Należałoby wówczas umilić sobie w ten sposób czas, a będziemy na pewno zadowoleni.

TomekK

Posty: 10

 
Ogłoszeń jest dużo, ale jak się tak ustawia własne wymagania to wcale dużo kobiet nie zostaje. W dużych miastach tak, ale w małych już nie. Może z biegiem czasu się to zmieni, ale na razie, jeśli chce się spotkać super kobietę to nie ma innego wyjścia jak pojechać do niej. Często dziesiątki kilometrów, ale naprawdę warto.

namok

Posty: 2

 
Zaletą jest to, iż ogłoszeń jest faktycznie niezmiernie sporo. Jeszcze większa zaleta jest taka, iż cały czas ich przybywa, wobec tego każdy trafi na właściwą osobę dla siebie.

Miluśkooo2

Posty: 5

 
Wybieramy zawsze anonse towarzyskie, które są sprawdzone. Przy zdjęciach jest to napisane. Można znaleźć nawet anonse video. Lubię takie, bo wtedy już widzę, kim jest ta druga osoba i czy naprawdę mi się podoba. Sprawdzacie apteczność zdjęć, a wybierzecie kogoś realnego.

miko_poz

Posty: 7

 
Tak naprawdę to ogłoszeń towarzyskich jest wiele. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Trzeba tylko dokładnie szukać, a trafi się na super osoby.

Strzała

Posty: 8