jaka firma budowlana

jaka firma budowlana

Jestem bardzo zainteresowany z moimi partnerami budową elektrowni, farmy wiatrowej. Kapitał częściowo zagraniczny, szukamy jednak wykonawcy i przyznam, że na krajowym rynku trochę ciężko o wiarygodne podmioty.

JasioJasio

Posty: 2

 
Jeszcze zależy, jak się uda dogadać, bo terminy zarezerwowane czasami na kilka miesięcy do przodu, czy kryzys, czy nie kryzys to robić przecież trzeba niektóre rzeczy.

Nikuś23

Posty: 7

 
Faktycznie dobra firma, płacą na czas, więc bez ryzyka. Teraz jest niby kryzys, ale ludzie walą po sprzęt budowlani drzwiami i oknami.

vokalek

Posty: 3

 
To zobacz, ile kosztuje wynajem sprzętu budowlanego do samodzielnych prac, aż się zdziwisz kolego :) Lepiej szczere mówiąc już zatrudnić profesjonalną ekipę i zainwestować

sawas

Posty: 2

 
Zamawiałem usługę zagęszczania podłoża i stabilizowania gruntu pod potrzeby rozbudowy większej nieruchomości komercyjnej przez https://ana-bud.pl/uslugi-budowlane/roboty-prace-ziemne-wykopy-niwelacja-terenu/ i według mnie efekt znakomity, bez żadnych poprawek. Pracują ciężko i terminowo, co od razu się rzuca w oczy. Pierwszą wycenę od razu zaakceptowałem, bez żadnych negocjacji. Wiedziałem, jak działa konkurencja, więc nie chciałem za bardzo kombinować. Zależało mi przede wszystkim na profesjonalnym podejściu do robót budowlanych.

Dobre-czapunie

Posty: 10

 
Ocena prac ostatecznie też jest kluczowa, nie można niestety wierzyć na słowo, kiedy wydajesz często kosmiczne pieniądze.

Klara323

Posty: 2

 
Myślę, że inwestorzy popełniają ten błąd, że za bardzo się śpieszą i nie robią w ogóle porównania konkurencji. Ogólnie to polecam generalne wykonawstwo z potwierdzeniem jakości, dopełnieniem formalności i kwestii pobocznych. Nie martwisz się niczym.

Spirek

Posty: 8

 
Mnie bawi to, że wiele ludzi chce zaoszczędzić robiąc jakieś skomplikowane prace we własnym zakresie, z sąsiadami, czy już mitycznym szwagrem, a później płacisz za poprawki dwa razy więcej niż przy standardowym zamówieniu. Już tyle razy to widziałem, a i tak dalej się dziwię.

namok

Posty: 4

 
Popracuj dobrze nad harmonogramem, specyfikacją prac, żeby nie pozostawiać budowlańcom żadnych wątpliwości. Nie ma nic gorszego od wytycznych, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.

mirekp2005

Posty: 3