Program do rozliczania delegacji, jakiś program??

Program do rozliczania delegacji, jakiś program??

Witam wszystkim. Jest tu może przedstawiciel kadrowych? Interesuje mnie mianowicie program do ewidencji urlopów i szukam relacji osób, które mają z nim do czynienia w praktyce.

Jak się Wam spisuje?

esdoen1

Posty: 15

 
Jako kierownik z kilkuletnim stażem mogę potwierdzić to, że program do planowania czasu pracy znacznie ułatwia pracę, a w dodatku usprawnia funkcjonowanie firmy.

Bialy_Wilk

Posty: 31

 
Mi też program do rozliczania delegacji nie raz ratował skórę. Zwłaszcza wówczas, gdy do rozliczenia miałem kilkanaście zaległych wyjazdów służbowych.

qwed

Posty: 20

 
Według mnie elektroniczny wniosek urlopowy powinien być dostępny we wszystkich dużych firmach. To bardzo wygodne rozwiązanie zarówno dla pracodawcy, jak i pracownika. Mi osobiście w tej metodzie podoba się przejrzystość i możliwość przygotowania sobie takiego wniosku na dowolnym urządzeniu mobilnym.

Anonim.KuBa

Posty: 14

 
Zakładom, które zamierzają zakupić sprawdzony system do rejestracji urlopów polecam http://luminum.pl/urlopy_funkcjonalnosc.php.

Jesteśmy z niego bardzo zadowoleni.

kuBawodzu

Posty: 25

 
Bez wątpienia, że elektroniczny system urlopowy to duże ułatwienie. Wszystkie formalności odbywają się przecież za pomocą komputerów. Za pomocą tego programu dostajesz też informację od swojego szefa, czy akceptuje wybrany termin czy może też nie.

krysia45

Posty: 19