język angielski w żłobku w Krakowie, szukam

język angielski w żłobku w Krakowie, szukam

Wiecie jak wygląda język angielski żłobek w Krakowie? Chce, aby moje dziecko od małego chodziło na profesjonalnie lekcje.

michalikkk

Posty: 1

 
Bez angielskiego to raczej trudno cokolwiek obecnie załatwić. Sam znam słabo język, lecz robię wszystko żeby moje dzieci takich problemów nie posiadały. Wam też to polecam, bowiem można na tym niezmiernie dużo zyskać.

@_24lampy

Posty: 2

 
U nas zajęciami dodatkowymi angielskiego w przedszkolu w Krakowie zajmują się lektorzy z https://happystudents.pl i ich w stu procentach Wam polecam. To specjaliści, którzy naprawdę bardzo dobrze się na wszystkim znają. Są w stanie dopasować program do maluchów.

Yuri20

Posty: 2

 
Według mnie to osoby, które mają się tym zajmować winny mieć ogromne doświadczenie. Do dzieci trzeba wiedzieć jak dotrzeć, bo to wcale nie jest proste obowiązek.

Jacek1812

Posty: 9

 
Korzystaliśmy z usług lektora angielskiego w żłobku w Krakowie i dziecko było zachwycone. Szybko nauczyło się podstawowych słówek, a potem było już tylko lepiej. Według mnie to była niezwykle dobra decyzja, aby zapisać dziecko na takie zajęcia. Mnóstwo na tym zyskaliśmy i dziś dziecko w podstawówce nie ma kłopotów z angielskim.

namok

Posty: 3

 
Według mnie to osoby, które mają się tym zajmować powinny mieć ogromne doświadczenie. Do dzieci trzeba wiedzieć jak dotrzeć, bo to wcale nie jest łatwe zadanie.

Klara323

Posty: 4

 
Nauka języka angielskiego w przedszkolu w Krakowie to super pomysł. Polecam rodzicom, którzy chcą zadbać o przyszłość swoich dzieci zaczynając już dzisiaj.

klakla09

Posty: 2

 
Bez angielskiego to raczej trudno cokolwiek dzisiaj załatwić. Sam znam słabo język, ale robię wszystko żeby moje dzieci takich problemów nie miały. Wam też to polecam, bo można na tym bardzo dużo zyskać.

Nikuś23

Posty: 5

 
W przedszkolu poziom nauczania angielskiego jest bardzo słaby. To samo jest w podstawówce, dlatego w interesie rodziców jest znalezienie kogoś z zewnątrz do pomocy.

Klara323

Posty: 4

 
U mnie dziecko uczyło się języka angielskiego w żłobku w Krakowie i dzisiaj jest na niesłychanie wysokim poziomie. Nie kosztuje to wcale mnóstwo, ale zyski są ogromne. W szkole podstawowej później dziecko ma o sporo prościej.

alibaba45

Posty: 8