kalkulator biegowy, znacie ?

kalkulator biegowy, znacie ?

Chciałbym sięgnąć z kalkulatora biegowego, ale nie za niezwykle wiem gdzie taki odszukać. Chce wpisać sobie dowolną ilość kilometrów i dopasować tempo biegu. Znacie jakąś stronę internetową gdzie taki kalkulator będzie dostępny?

woxxxx45

Posty: 1

 
Od lat powtarzamy, że jakość powietrza, a bieganie to ściśle powiązanie. Tutaj istotne jest, aby biegać w jak najlepszych warunkach. Można ściągnąć sobie specjalne raporty pogodowe ze swojego miasta. W ten sposób łatwiej będzie nam zaplanować, kiedy mamy biegać. Nieraz pożądane byłoby, chociaż trochę poczekać na poprawę warunków.

giena1977a

Posty: 13

 
Mam tutaj stronę gdzie można sprawdzić idealne tętno https://www.runisfun.eu/strefy-tetna i według mnie działa niezwykle dobrze. Polecam sobie sprawdzić taki kalkulator i dokładnie zaplanować bieganie na świeżym powietrzu.

Nikuś23

Posty: 3

 
Lubię dbać o siebie, lecz nie zawsze jest na to czas. Jeżeli człowiek ciągle pracuje to okazuje się, że na zdrowie nie ma już czas. To naturalnie nie jest rozsądne, lecz co zrobić?

Miluśkooo2

Posty: 6

 
Takie kalkulatory można odnaleźć poprzez Internet. Nie zajmuje to mnóstwo czasu, zatem należałoby sprawdzić swoją wagę. Wtedy wiemy jak wiele pracy nas czeka nad sobą.

Klara323

Posty: 2

 
U mnie dobre tętno podczas biegania to 120 uderzeń, niemniej jednak mam znajomego, który biega od sporo lat i on nawet do stu uderzeń na minutę nie chodzi. Wszystko jest kwestią organizmu, niemniej jednak i wytrenowania, dlatego należałoby dużo biegać dla swojego zdrowia. Wtedy nie trzeba się martwić o nadwagę, a przecież o to nam właśnie chodzi.

Tosahe

Posty: 2

 
Takie kalkulatory można znaleźć przez Internet. Nie zajmuje to wiele czasu, dlatego warto sprawdzić swoją wagę. Wtedy wiemy jak dużo pracy nas czeka nad sobą.

Opelek56

Posty: 14