sesja lifestyle nad morzem, u kogo ?

sesja lifestyle nad morzem, u kogo ?

Poszukuje fotografa do sesji nad morzem. Jeśli znacie kogoś, kto jest doświadczony i zna jakieś ciekawe miejsca to dajcie znać.

Klaudi

Posty: 1

 
U nas doświadczona Pani fotograf wykonała sesję lifestyle nad morzem razem z dziećmi. Efekt? Trudno to opisać to trzeba po prostu zobaczyć. Teraz już wiem, że to były dobrze wydane pieniądze na super pamiątkę rodzinną.

grudziećć

Posty: 7

 
Osoby, jakie chcą wykonać sobie sesję lifestyle nad morzem z dziećmi mogą ofertę znaleźć tutaj https://www.agnieszkaszlachta.pl/sesja-nad-morzem. Mamy tutaj panią, która niesłychanie dobrze zna się na robieniu fotografii.

babyNON

Posty: 9

 
Próbowałem sam robić różne zdjęcia i mimo że mam sprzęt wart sporo pieniędzy to efekty nie wychodziły najlepsze. To prostu trzeba umieć robić, a nie każdy się do tego nadaje. Ustawienie, wybranie dobrego miejsca tutaj liczy się przede wszystkim doświadczenie.

Teraru

Posty: 2

 
Uwielbiam morze, wobec tego sesje nad morzem to moje marzenie. Na razie nie mam jak się tam wybrać, niemniej jednak jeżeli tylko będzie okazja to wcześniej skontaktuje się z osobą, która takie fotografie robi. Na pewno znajdzie się jakiś wolny termin i wtedy pojedziemy z rodziną. Im wiecej takich oryginalnych fotografii mamy tym lepiej.

Asia

Posty: 3

 
Zdjęć każdy z nas ma bardzo dużo, ale sami wiemy, jakie one są? Według mnie nawet, jeśli trzeba trochę zapłacić to i tak się opłaca mieć takie zdjęcia wykonane przez profesjonalistę.

esdoen1

Posty: 7

 
Mnie się bardzo podobała sesja rodzinna nad morzem, bowiem powstały niesamowite zdjęcia. Odpowiednie ustawienie, ubranie, a do tego później takie zdjęcia trafiają do obróbki. Sami nigdy niczego podobnego byśmy nie wykonali, bowiem nie wiemy jak.

iDoRy

Posty: 2