Gdzie kupić kosmetyki?

Gdzie kupić kosmetyki?

HEJ. Polećcie mi jakąś internetową drogerię oferującą duży wybór kosmetyków pielęgnacyjnych i kolorowych w niewygórowanych cenach. Chodzi mi przede wszystkim o kosmetyki naturalne.

Kruczek23

Posty: 1

 
Jak sama robię preparaty na ich bazach to nawet lepiej pachną od kosmetyków spotykanych normalnie na rynku. Na komercyjną skalę to może nie do końca, ale do użytku domowego spokojnie ogarniesz.

Kitas

Posty: 4

 
No właśnie produkty ropopochodne, jakieś zapełniacze z kosmetyków to trzeba koniecznie wyeliminować, bo problemy skórne tylko się pogłębią i to niezależnie od reszty składników aktywnych.

Nikuś23

Posty: 3

 
Przejrzę na pewno i dziękuję za komentarz. Właśnie o coś takiego mi chodziło.

Grabow12

Posty: 4

 
Masłami https://e-naturalne.pl/pl/c/Masla/19 zastąpiłam całą pielęgnację ciała i jeszcze sobie dokupiłam sole do kąpieli, które nawilżają odpowiednio przed aplikacją kosmetyku. Zostawiam ten katalog, bo masz sporo rodzajów masła, w tym z avocado, z mango, piękne zapachy i polecam. Wiem z doświadczenia, że po kilku takich sesjach z masłem na ciele to się robi prawdziwy afrodyzjak. Ten zapach bardzo fajnie się utrzymuje i to właściwie coraz dłużej, jak zaczynasz właśnie taką terapię.

Dyduszek22

Posty: 4

 
Wyniki po kosmetykach naturalnych mam pozytywne i jest naprawdę inaczej od ropopochodnego składu, który zatyka pory.

Kitas

Posty: 3

 
Potwierdzam, że doskonałe i przemyślane kosmetyki, a do tego w normalnych cenach.

łał56

Posty: 8

 
Dobry i znany, nawet na YouTube sklep. Też biorę od nich ciągle coś nowego. Masa unikalnych serii, że tylko tam znajdziesz.

Lupusx

Posty: 5

 
Zrezygnowałam w kosmetykach z alkoholu i od razu lepiej z twarzą. Polecam każdej kobiecie.

micko

Posty: 2

 
U nich również brałam sporo zestawów do tworzenia własnych kosmetyków i doceniam. Właśnie to jest bardziej ekologiczne podejście do pielęgnacji ciała.

saradonin

Posty: 15